Menu

Marzyłeś o idealnej formie, jednakże niełatwo o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

9 października 2019 - Bez kategorii

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najsilniejsze aktywne składniki przynoszą Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który tak mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki swoich treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze stali i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i energie jeszcze wcale nie istniałoby właśnie oczywiste oraz duże.
Cerberus

Jeżeli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który pozwoli na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże jest to Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak występował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Zaprezentowało się, iż ma predyspozycje do planowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim ciałem i zestawem zdrowej diety pokazały go jako właściwie troszczyć się o siebie. Tę umiejętność oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to niesamowity mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )