Menu

Doskonałe rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Bez kategorii

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najlepsza jakość środków
przypływ sile oraz energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w wpływie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość oraz wielkość mięśniową. To niezwykle skuteczny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze wyniki wysiłków i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i wartości jeszcze wcale nie istniałoby właśnie przystępne i szybkie. Będziesz znał pewność, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność i zdobądź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż korzystniejsza miarę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej grze również czy skłonny do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz był małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co jeść a gdy ćwiczyć, aby polepszyć sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )