Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą zapewne być chora dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich stan i strukturę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale nadają się również dla pań, jak także dla gości, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na kolejny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To obecnie owe elementy stanowią o dobrym funkcjonowaniu specyfiku i używają poważne uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2

ProEngine Ultra
RevitalumMindPlus