Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością prawdopodobnie istnieć chora dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który pomaga ich obraz oraz strukturę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przyznają się także dla kobiet, jak i dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na pozostały element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie te segmenty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału i zawierają głębokie stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co za tym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine
RevitalumMindPlus