Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo płynące z bogatych elementów wzmacniających, które doznają się w tamtym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji widać oraz odczuwać różnicę. To doskonała formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz związanych z nimi korzyści. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży służy do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z atutów tego środka osobiście.

Vivese

Pro Engine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso