Menu

Multilan Active – poprawa słuchu przenigdy nie była tak łatwa. Sprzymierzeniec w rywalizacji z utratą słuchu!

17 listopada 2018 - Bez kategorii

Stopniowa utrata słuchu nie musi być dokuczliwą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz zapomnieć o takim fakcie a w spokoju cieszyć się każdym dniem.

Za skuteczne wyniki działania oraz dużą redukcję problemów ze słuchem po regularnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede wszystkim przemyślany skład preparatu. To specyficzna receptura opracowana z myślą o osobach, które borykają się ze kolejną utratą słyszalności – w skutku postępującego wieku lub nadmiernego wystawienia na podwyższone hałasy. Sekretem jest sok z miłorzębu japońskiego w związaniu z działającym medyczne cuda enzymem Q10, uważanym przez wielu profesjonalistów za sam spośród najważniejszych enzymów żywego organizmu.

Gdyż Multilan Active przydatny istnieje w strukturze pigułek, jego sprawianie jest dobrze przyśpieszone, ponieważ zawarte w nim podstawy momentalnie przyjmują się w krew i tkanki. Natomiast zatem cieszy, że zaczynają pracować właściwie tylko po kilkudziesięciu minutach. Tymi bazami są nie tylko ekstrakt z miłorzębu oraz enzym Q10, lecz także inne ważne związki chemiczne, które zapobiegają zwiększaniu się kłopotów ze słuchem oraz stymulują ośrodek słuchu i dają zwalczać przykre przypadłości. 

Można tutaj przytoczyć również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Całe owe podstawy zjednoczone w pewnej kapsułce Multilanu Active sprawiają, iż korzysta on skuteczny i jedyny pomysł na ucho krajowe również tymże samym zdecydowanie ułatwia jakość słuchu. To kosmetyk dla wszystkiego: seniorów i zdrowszych, którzy zależą zacząć normalnie słyszeć.

Multilan Active

Perle Bleue Visage CareMoisturise

LingFluent