Menu

Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Dzisiaj jest to wyjątkowo łatwe z Untoxin!

11 listopada 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w świadomości kapsułek. Wyrób ten dany jest do łączenia w sezonach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie że istnieć skutkiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Zabiera się wtedy na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji prostej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przemieszcza się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Pigułki należy kupować w trakcie bądź po posiłku, popijając znaczną kwotą wody. 

Początkowe wyniki zażywania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach od zaczęcia jego używania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na dowolny jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić chowane w temperaturze pokojowej w porządek ważny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz robieniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie może żyć kierowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai-Berry Extreme

African-Mango