Menu

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Wypróbuj ten nowoczesny specyfik juz dziś!

10 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla pań odchudzających się, które zamierzają pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz kontrolować wagę.

TriApidix30 metabolizm i sprawia, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga oraz w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w kosmetyku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno odbywać się tak, jak poradził specjalista bądź zgodnie z wiedzami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w czasu dnia co dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z myślą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na pewien składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy zadawać w terminie ciąży i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przestrzegać w polu ważnym dla niemowląt. Przed użyciem należy przetestować datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do jedzenia w układu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić praktyczne jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

ultra slim

Therma-Cuts