Menu

Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj całkowitą sprawność dzięki innowacyjnej formule!

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement diety Flexin 500 wykorzystywany istnieje na ból stawów.

Ma postać pigułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również korzysta służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na produkt normalnego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność kierowania się także stanowi zalecany osobom, jakie posiadają kilka ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok wzrastania i chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów i jeszcze prowadzi im żałuj, uprawiają sport oraz co za czym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone i wymagają regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 kryją się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 łączy się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno przeprowadzać się tak, jak zalecił specjalista bądź razem z wieściami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w porządku dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane dużą ilością wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy poznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wszelki składnik suplementu. Flexin 500 należy umieszczać w miejscu niedostępnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy zbadać datę sile na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w rytmu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą stanowić kierowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin 500

Flexin500

GojiBerry500