Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie stanowiła w sumie zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by czuć kompletną zabawę z stosunku i przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że to nie problem, to również wiesz, że nie udało Ciż się jej w sum zaspokoić. Jeżeli daje Ci się co częściej, ona może w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być kluczem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze naszą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawy.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten specjalny czas ma okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył szansę kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Właśnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminaks

Femmaks