Menu

Untoxin – Czujesz się wiecznie wykończony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w formie kapsułek. Materiał ten określony jest do dawania w czasach prania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się to na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji prostej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co dokonuje się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy dawać w trakcie bądź po posiłku, popijając znaczną zawartością wody. 

Pierwsze efekty przyjmowania preparatu Untoxin można zauważyć zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na jeden jego składnik.

Suplementy diety winnym być gromadzone w temperaturze pokojowej w postępowanie niedostępny dla przeciętnych dzieci. Chronić przed słońcem i życiem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie że być praktyczny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

tani Derminax

tani Follixin