Menu

Kilka trików na silniejszy wzwód

14 marca 2015 - problemy z potencją
Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego levitra zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż maleje transport krwi do członka podczas seksu. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.