Menu

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

13 marca 2015 - problemy z potencją
Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również owocować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które tani cialis mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu potencja
jak też o ich skutkach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Dzisiaj mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, zła dieta, zbyt mało snu oraz inne podobne sytuacje. Pomyśl nad zmianą stylu życia, rzuć palenie, rozpocznij uprawianie sportu i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.