Menu

Dziewięć rad na podbicie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
Dziewięć rad na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Prezentuje parę prostych rad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania wykazały, że dotyk ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie zwiększa przepływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Tym samym warto włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie dowiodło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra